Traumą patyręs R. Giedraitis nepadės baskams kovoje prieš Rusijos klubus

Eurolygoje dviem pralaimėjimais startavusiai, o vėliau tris pergales iš eilės iškovojusiai Vitorijos "Baskonia" ekipai bus sunkiau pratęsti pergalių seriją.

Pirmadienį baskų klubas pranešė, kad Ispanijos pirmenybių rungtynėse prieš Mursijos UCAM (79:80) dešinės čiurnos traumą patyrė komandos lyderis Rokas Giedraitis.

Kol kas neaiškus sužalojimo rimtumas, tačiau lietuvis neišskrido į Rusiją, kur Duško Ivanovičiaus auklėtinių šią savaitę laukia dvi Eurolygos dvikovos – prieš Kazanės "Unics" (1-4) bei Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą "Zenit" (3-2).

Šiame Eurolygos sezone R.Giedraitis vidutiniškai per 33 minutes įmeta 12,6 taško (51,9 proc. dvit., 23,8 proc. trit.), atkovoja 4,6 bei perima po 1 kamuolį, atlieka 1,2 rezultatyvaus perdavimo, išprovokuoja 4,4 pražangos ir renka 14,6 naudingumo balo.

Ispanijos pirmenybėse 29-erių 200 cm ūgio puolėjo rodikliai dar įspūdingesni – 14,7 pelnyto taško (69,2 proc. dvit., 39,4 proc. trit.), 5,5 atkovoto bei 1,3 perimto kamuolio, 2,2 rezultatyvaus perdavimo, 3,8 išprovokuotos pražangos ir 18,8 efektyvumo balo per 31 minutę.