Efektyvus D. Motiejūnas padėjo įveikti buvusio žalgiriečio vedamą ekipą

Monaco nuotr.

Pergalę po trijų pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" klubas (3/3).

Prancūzijos ekipa namuose 70:62 (21:12, 20:24, 15:17, 14:9) pranoko Belgrado "Crvena Zvezda" (2/4) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 9 taškų persvara, bet svečiai dar labiau atitrūkti neleido - 31:28. Iki pertraukos "AS Monaco" pranašumas siekė 5 taškus - 41:36.

Po ilgosios pertraukos belgradiečiai buvo išsiveržę į priekį - 45:41. Mike'as Jamesas tolimu metimu trečiojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą - 52:52. Po Danilo Andjusičiaus taškų aikštės šeimininkai vėl pirmavo 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje intriga buvo gyva iki pat paskutinių minučių. Po buvusio žalgiriečio Nate'o Wolterso dvitaškio "Crvena Zvezda" deficitas buvo tik 3 taškai - 62:65. Alpha Diallo pastangomis "AS Monaco" krepšininkai sugebėjo atlaikyti paskutinį svečių šturmą ir švęsti pergalę - 70:62.

D. Motiejūnas per 27 žaidimo minutes surinko 14 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė bei užfiksavo 21 naudingumo balą.

"AS Monaco": A. Diallo (7/8 dvit., 7 atk. kam.) - 19, D. Motiejūnas - 14, D. Andjusičius - 12, D. Hallas - 9,  M. Jamesas (2/8 trit.) - 8 taškai.

"Crvena Zvezda": N. Woltersas (8/9 dvit.) - 18, N. Kaliničius - 14, O. Kuzmičius (7 atk. kam.) - 10, O. Dobričius - 8 taškai.