Vokiečių šturmą atlaikę „Olympiacos“ džiaugėsi pergale

Ketvirtąją pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (4/2) komanda su buvusiu žalgiriečiu Thomasu Walkupu.

Sėkmingai sezoną pradėjusi graikų ekipa savo aikštėje 87:83 (27:19, 25:23, 19:17, 16:24) nugalėjo Berlyno ALBA (2/4).

Didžiąją mačo dalį pirmavę aikštės šeimininkai ant laurų užmigo kiek per anksti. Po Jaleno Smitho dvitaškio svečių deficitas siekė jau tik 6 taškus - 73:79.

Likus žaisti kiek mažiau nei minutei Oscaras Da Silva pataikė sudėtingą metimą ir ALBA jau kvėpavo į nugarą per vieną metimą - 79:82.

Vis dėlto Tylerio Dorsey taiklių baudų metimo serijos dėka "Oly" pavyko atlaikyti paskutinius vokiečių bandymus išsivežti netikėtą pergalę - 87:83.

Th. Walkupas per 24 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

"Olympiacos": T. Dorsey - 13, K. Papanikolaou - 12, K. Sloukas (6 rez. perd.) - 10, S. Vezenkovas - 9, M. Fallas ir G. Larentzakis po 8 taškus.

ALBA: O. Da Silva - 17, M. Lo - 11, L. Olinde ir J. Smithas po 10, L. Sikma (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir O. Zoosmanas po 9 taškus.