Pirmas pralaimėjimas Eurolygoje: Šaro „Barcelona“ krito Tel Avive

Barselonos krepšininkai po šešių pergalių iš eilės patyrė pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barcelona" Tel Avive 68:85 buvo priversta pripažinti "Maccabi" ekipos pranašumą. Katalonai su 6 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu išlieka turnyrinės lentelės viršuje.

Pirmąjame kėlinyje "Barca" suklydo penkis kartus, o tuo pasinaudijusi "Maccabi" komanda susikrovė dviženklę persvarą (31:18).

Sužaidus kiek daugiau, nei 3 minutes antrajame kėlinyje po K.Evanso tritaškio šeimininkų persvara tapo 19 taškų (40:21). Žydai nemažino apsukų ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 56:36.

Antrąją mačo dalį Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo spurtu 0:8 (56:44). Per trečiąjį kėlinį "Barcai" pavyko beveik perpus likviduoti deficitą (65:54).

Lemiamo kėlinio pradžioje "Maccabi" pelnė 5 taškus be atsako (70:54), likus žaisti kiek daugiau nei minutę šeimininkai atstatė 20 taškų persvarą (85:65). "Barca" patyrė pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 68:85.

R. Jokubaitis per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Po savaitės Barselonos krepšininkų laukia dvikova Milane, o šį savaitgalį vietiniame fronte akistata su "Urbas" ekipa.

"Maccabi": Jamesas Nunnally 17, Scottie Wilbekinas 16, Derrickas Williamsas 12, Jalenas Reynoldsas ir Ante Žižičius 10, Keenanas Evansas 9, Kameronas Tayloras 7, Angelo Caloiaro ir Romanas Sorkinas 2 taškai;

"Barcelona": Cory Higginsas 20, Nikola Mirotičius 17, Nickas Calathesas 9, Brandonas Daviesas 8, Nicolas Laprovittola 5, Rokas Jokubaitis 4, Kyle'as Kuričius 3, Rolandas Šmitas 2 taškai;