K. Slouko dvitaškis išplėšė dramatišką „Olympiacos“ pergalę

Pirėjo "Olympiacos" (5/2) klubas dramatišku stiliumi Eurolygoje iškovojo penktąją pergalę.

Georgios Bartzoko auklėtiniai namų arenoje paskutinėmis mačo sekundėmis 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) nukovė trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Stambulo "Fenerbahče" (2/5).

Iki ilgosios pertraukos situaciją aikštėje gana tvirtai kontroliavo aikštės šeimininkai pirmaudami dviženkliu skirtumu - 45:34.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje "Fenerbahče" kibo į atlapus varžovams ir priartėjo 53:55.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Janas Vesely pelnė dvitaškį ir svečiai jau pirmavo - 62:59. Tuomet prasidėjo tikras buvusio "Fenes" žaidėjo Kosto Slouko šou. Baudų metimais graikas išlygino rezultatą, o likus žaisti dviems minutėms smeigė tritaškį - 65:62.

Achille Polonara atsakė dvitaškiu su pražanga ir rezultatas tapo lygus - 65:65. Susitikimas būtų persikėlęs į pratęsimą, bet paskutinėje atakoje tas pats K. Sloukas pataikė lemiamą metimą likus žaisti 2 sekundes ir padovanojo pergalę saviškiams - 67:65.

Ne kokį mačą "Oly" gretose sužaidė buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas. Per 22 žaidimo minutes pasižymėjo tik 3 taškais (1/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

"Olympiacos": K. Sloukas (3/4 trit.) - 14, T. Dorsey, G. Larentzakis ir M. Fallas (9 atk. kam.) po 10, S. Vezenkovas - 7 taškai.

"Fenerbahče": J. Vesely (9 atk. kam.) - 14, M. Guduričius ir N. De Colo po 10,  A. Polonara - 9, P. Henry - 8 taškai.