„Bayern“ Eurolygoje laimėjo trečią kartą paeiliui

Eurolygos septintajame ture susitiko Vokietijos komandos, o pergalę po gana atkaklios kovos šventė Miuncheno "Bayern" (3-4).

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 82:69 (19:18, 18:18, 20:19:25, 14) įveikė Vokietijos čempionus Berlyno ALBA (2-5) krepšininkus.

Tris su pus kėlinio vyko kova "taškas į tašką", o bavarai pranašumą įrodė per penkias paskutines rungtynių minutes.

Itin blankiai pasirodė Miuncheno ekipos žvaigždė Vladimiras Lučičius. Serbas per 27 minutes sukrapštė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

ALBA: Maodo Lo 23 (3/6 trit., 25 naud. b.), Luke'as Sikma 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 7 išpr. praž.), Louisas Olinde (9 atk. kam., 21 naud. b.) ir Oscaras da Silva (2 bl.) po 9, Jaleenas Smithas (0/4 dvit., 7 kl.) ir Johannesas Thiemannas po 6.

"Bayern": Darrunas Hilliardas 25 (4/9 trit., 6 atk. kam., 6 išpr. praž., 29 naud. b.), Nickas Weileris-Babbas 16, Othello Hunteris 13 (8 atk. kam., 5 – puolime), Corey Waldenas (3/7 trit.) ir Augustine'as Rubitas po 9.