„Barcelona“ į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo nepalikdama vilčių baskams

Barcelona nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barcelona" po dviejų iš eilės pralaimėjimų Eurolygoje iškovojo pergalę.

Katalonai savo aikštėje 93:67 susitvarkė su Vitorijos "Baskonia" krepšininkais ir įsirašė 7-ąją pergalę stipriausioje Europos lygoje.

Barselonos krepšininkai vedami N.Mirotičiaus, N.Laprovittolos ir S.Šanli jau pirmąjame kėlinyje įgyjo dviženklę persvarą (23:10). Antrajame kėlinyje katalonai jau triuškino baskus 25 taškų skirtumu (53:28).

Po ilgosios pertraukos N.Mirotičius įsmeigė du tritaškius ir padidino persvarą iki 30 taškų (63:33), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė net 40 taškų (81:41). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu 93:67.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvigubas Eurolygos išbandymas. Trečiadienį Barselonoje Šaras susitiks su Dimitrio Itoudžio vadovaujama Maskvos CSKA, o penktadienį mačas Vilerbane prieš ASVEL. Šį savaitgalį Ispanijos čempionų vietiniame fronte laukia dvikova su Valensijos ekipa.

Rokas Giedraitis buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Lietuvis per 30 minučių įmetė 14 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė bei užfiksavo 12 naudingumo balų.

26 minutes žaidęs Tadas Sedekerskis įmetė 2 taškus (0/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 2 sykius prasižengė bei surinko 3 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis per 20 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/5 dvit., 0/1 trit.), perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, gavo bloką, išprovokavo 2 pražangas bei mačą baigė su 12 naudingumo balų.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 25, Brandonas Daviesas ir Nicolas Laprovittola 11, Nickas Calathesas 9, Sertačas Šanli, Kyle'as Kuričius ir Rokas Jokubaitis 8, Rolandas Šmitas 4, Sergi Martinezas 3, Nigelis Hayesas-Davisas, Pierre'as Oriola ir Michaelas Caicedo 2 taškai;

"Baskonia": Stevenas Enochas 22, Rokas Giedraitis 14, Matthew Costello 8, Lamaras Petersas, Vanja Marinkovičius, Jaysonas Grangeris ir Simone Fontecchio 4, Wade'as Baldwinas 3, Tadas Sedekerskis ir Arturs Kurucs 2 taškai;