Trijulės vedama „Bayern“ patiesė Eurolygos čempionus

Gražią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono keturioliktajame ture pasiekė Miuncheno "Bayern" (7/7) komanda.

Bavarai namuose po puikaus ketvirtojo kėlinio 83:71 (27:23, 17:15, 22:26, 17:7) įrodė pranašumą prieš Eurolygos čempionės titulą ginančią Stambulo "Anadolu Efes" (6/8).

Trys kėliniai vyko taškas į tašką, o besibaigiant trečiajam ketvirčiui po Bryanto Dunstono taškų svečiai buvo priekyje 62:61.

Vis dėlto lemiamas kėlinys prasidėjo galingu aikštės šeimininkų spurtu ir jie jau pirmavo 75:66. Gynybos gniaužtų ir toliau neatleidę Andrea Trinchieri auklėtiniai dar labiau nutolo ir užtikrintai išsaugojo pranašumą iki finalinės sirenos - 83:71.

Po šios pergalės "Bayern" pakilo į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, o turkai žengia greta - vienuolikti.

"Bayern": A. Rubitas (8/10 dvit.), D. Thomasas (5/6 dvit.) ir V. Lučičius (12 atk. kam., 29 naud. balai) po 18, O. Hunteris - 10, O. Jaramazas - 9 taškai.

"Anadolu Efes": Sh. Larkinas (7/7 baudos) ir R. Beauboisas (4/10 trit.) po 18, B. Dunstonas - 13, V. Micičius (5/6 dvit.) - 12, T. Pleissas - 7 taškai.