Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi „Maccabi“ pratęsė pralaimėjimų seriją

Maccabi nuotr.

Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.

Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių sirgalių 74:85 (24:26, 19:17, 23:20, 8:22) nusileido sėkmingai rungtyniaujančiai Kazanės "Unics" (8/6) ekipai ir pralaimėjo ketvirtą mačą iš eilės.

"Maccabi" po trijų kėlinių dar buvo priekyje 66:63. Pamatus į pergalę svečiai pradėjo statyti vos tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui.

Po Mario Hezonjos tritaškio Rusijos klubas jau pirmavo 70:66, o sužaidus dar dvi minutes jų pranašumas jau siekė 7 taškus - 76:69.

Nors aikštės šeimininkai dar bandė atsitiesti ir po Jameso Nunnally tolimo metimo buvo atkūrė maksimalią intrigą (72:76), svečių spurtas 6:0 pasiuntė juos į nokdauną.

"Maccabi": S. Wilbekinas (4/10 trit.) - 18, J. Reynoldsas ir J. Nunnally po 12, A. Žižičius - 11, J. Dibartolomeo - 8 taškai.

"Unics": L. Brownas (8/15 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) - 26, I. Canaanas (3/6 trit.) - 18, M. Hezonja - 14, O.J. Mayo - 11 taškų.