„Panathinaikos“ kapstosi iš Eurolygos dugno

Atėnų "Panathinaikos" (4/10) iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygos reguliariajame sezone ir vėl paliko Kauno "Žalgirį" tūnoti turnyrinės lentelės apačioje.

Graikijos čempionai namuose užtikrintai 82:67 (30:25, 13:18, 14:9, 25:13) nugalėjo Berlyno ALBA (5/9) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai pergalingus pamatus pradėjo statyti iškart po ilgosios pertraukos. Varžovus gynybos gniaužtuose supančioję graikai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 5 taškų atsargą (57:52), o ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei pusę kėlinio Howardas Sant-Roosas padidino pranašumą iki 9 taškų - 66:57.

ALBA atsitiesti ir sugrąžinti intrigos nebepajėgė, todėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

"Panathinaikos": D. Maconas (2/8 trit., 11 rez. perd.) - 20, L. Kaselakis - 17, H. Sant-Roosas (1/6 trit.) - 16, G. Papagiannis (10 atk. kam.) - 14, K. Perry - 4 taškai.

ALBA: M. Erikssonas (4/9 trit.) - 18, O. Da Silva - 13, J. Smithas - 11, T. Blattas - 9 taškai.