Kitą savaitę Kaune viešėsianti D. Motiejūno ekipa nusileido „dizaineriams“

Monaco nuotr.

Donatas Motiejūnas sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, o jo atstovaujamas Monako "AS Monaco" (5-9) klubas Eurolygoje pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai namie po permainingos kovos 65:71 (14:26, 13:13, 17:18, 21:14) turėjo pripažinti Milano "AX Armani" (9-5) krepšininkų pranašumą.

Ettore Messinos treniruojami "dizaineriai" nutraukė keturių nesėkmių seriją.

Buvo pranešama, kad raumens traumą patyręs kitą savaitę Kaune viešėsiančių Eurolygos debiutantų lyderis nežais apie 10 dienų, tačiau turnyro žvaigždė pasirodė aikštelėje, tiesa, per nepilnas dvi minutes pasižymėjo tik prarastu kamuoliu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 1/4 baudų), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo ir su 2 efektyvumo balais baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

"AS Monaco": Parisas Lee 19 (2/7 trit., 6 rez. perd., 26 naud. b.), Danilo andjušičius 12 (1/4 dvit., 2/6 trit.), Donta Hallas (6 atk. kam., 3 bl.) ir Brockas Motumas po 6, Donatas Motiejūnas 5 (9 atk. kam.).

"AX Armani": Sergio Rodriguezas 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 11 (6 atk. kam., 20 naud. b.), Malcolmas Delaney 10, Benas Bentilas 9, Nicolo melli 7 (5 atk. kam.).