T. Cavanaugh pripažino, kad didžiuojasi M. Blaževičiumi (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgos pertraukos sugrįžo į „Žalgirio“ areną, tačiau liko be pergalės. Jure Zdovco auklėtiniai rezultatu 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Šiame mače „Žalgirio“ aukštaūgis Tyleris Cavanaugh pelnė 16 taškų, o po mačo kalbėjo:

„Sunku pralaimėti tokias rungtynes. Šįkart blogai gynėmės, o varžovų lyderiai užsidegė, pataikė sudėtingus metimus ir nulėmė mačo baiugtį. Tuo metu po pertraukos patys prametėme daug laisvų tritaškių metimų. Jei būtume pataikę, gal būtų kažkas kitaip. Taip pat didelė bėda, kad ketvirtajame kėlinyje praleidome 30 taškų. Taip žaisdami mes neišsilaikysime daugelyje rungtynių.

Aš manau, kad nuovargis nėra pasiteisinimas gynybai, nes esame profesionalai. Negalime sakyti, kad jaučiasi nuovargis ir tuo teisintis.

Kalbant apie Mareką, tai jis yra puikus vyrukas. 20-mečiui taip žaisti Eurolygoje yra įspūdinga. Jis labai pasitiki savimi, taip pat yra stiprus ir gali stumdytis. Tai didelis jo pliusas. Aš didžiuojuosi juo“, - pasakojo amerikietis.