R. Giedraičio pastangų nepakako – baskai neapgynė savo tvirtovės nuo „Zenit“

Eurolygos 24-ajame ture antradienį susidūrė komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (14-7) išvykoje 90:82 (22:24, 22:26, 18:14, 28:18) įveikė Vitorijos "Baskonia" (7-15) ekipą su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Tris ketvirčius vyko lygi kova, o ketvirtajame kėlinyje Xaviero Pascualio auklėtiniai spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą bei neleido baskams rimčiau pagalvoti apie pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 14 taškų (3/3 trit., 5/5 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 6 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 0/1 trit.), išprovokavo pražangą bei kartą prasižengė pats ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

A.Gudaitis nežaidė dėl traumos, T.Sedekerskis – dėl COVID-19.

"Baskonia": Wade'as Baldwinas 16 (20 naud. b.), Stevenas Enochas 15 (8 atk. kam.), Rokas Giedraitis 14 (3/3 trit., 4 rez. perd., 21 naud. b.), Simone Fontecchio 8 (2/3 trit., 5 atk. kam.).

"Zenit": Billy Baronas 24 (4/9 trit., 26 naud. b.), Jordanas Loydas 23 (7 atk. kam., 10 išpr. praž., 29 naud. b.), Jordanas Mickey 16, Dmitrijus Kulaginas 8 (2/3 trit.).