Snaiperiu pasijutęs D. Motiejūnas atvedė „Monaco“ į pergalę Belgrade

Donatas Motiejūnas pataikė visus tris tolimus metimus ir buvo pagrindinis Monako "AS Monaco" (12-12) vedlys į pergalę Eurolygoje.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 91:80 (19:30, 23:22, 22:12, 27:16) įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" (8-14) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai pirmajame ketvirtyje surengė spurtą 24:9, o antrojo kėlinio viduryje jau triuškino varžovus – 45:25. Visgi svečiai perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki susitikimo pabaigos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose.

Vidurio puolėjas per 27 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 3/3 trit., 5/7 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 20 efektyvumo balų.

"Crvena Zvezda": Austinas Hollinsas 19 (4/4 dvit., 3/6 trit.), Nikola Ivanovičius 15, Ognjenas Dobričius 13 (3/7 trit.), Nikola Kaliničius (4 rez. perd., 5 kl.), Ognjenas Kuzmičius (5 atk. kam.) ir Branko Lažičius po 7.

"AS Monaco": Donatas Motiejūnas 20 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 17 (4 rez. perd.), Mike'as Jamesas 10 (6 rez. perd.), Alpha Diallo 9 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Yakuba Ouattara, Danilo Andjušičius ir Willas Thomasas po 8.