R. Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių, tačiau „Baskonia“ subyrėjo mačo pabaigoje

Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (7-16).

Neveno Spahijos auklėtiniai namie po permainingos kovos 62:72 (13:18, 16:14, 15:18, 18:22) nusileido Pirėjo "Olympiacos" (13-9).

Ketvirtąjį kėlinį baskai pradėjo spurtu 9:0 ir išsiveržė į priekį – 53:50 po dviejų R.Giedraičio ir vieno Wade'o Baldwino tolimų šūvių. Po dviejų iš eilės lietuvio klaidų buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas išlygino rezultatą, o Graikijos komandos žvaigždė Saša Vezenkovas jį persvėrė.

Aleco Peterso pastangomis aikštės šeimininkai dar buvo išlyginę rezultatą 60:60, tačiau vėliau visiškai palūžo ir likusią atkarpą pralaimėjo 2:12

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 12 taškų (0/3 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, dusyk prasižengė ir užfiksavo 6 efektyvumo balus,

Nuo koronaviruso pasveikęs T.Sedekerskis jau buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

"Baskonia": Alecas Petersas 18 (6/7 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 23 naud. b.), Rokas Giedraitis 12 (4/6 trit.), Stevenas Enochas 9, Wade'as Baldwinas (1/5 dvit., 7 rez. perd.) ir Jaysonas Grangeris po 5.

"Olympiacos": Tyleris Dorsey 17 (3/6 trit.), Saša Vezenkovas 15, Thomasas Walkupas (4 per. kam.) ir Kostas Papanikolaou (4/4 trit.) po 12, Kostas Sloukas 8 (2/3 trit.), Moustapha Fallas 6 (9 atk. kam., 2 bl.).