Dramatiškos kovos su pratęsimu atomazgoje - pergalingas K. Slouko tritaškis

Olympiacos nuotr.

Saldžią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo be buvusio žalgiriečio Thomaso Walkupo rungtyniaujanti Pirėjo "Olympiacos" (14/9) komanda, žengianti ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Graikijos grandai savo sirgalių akivaizdoje per pratęsimą 87:85 (26:17, 16:24, 19:20, 14:14, 12:10) nukovė dėl vietos aštuntuke kovojančią Stambulo "Anadolu Efes" (12/12).

Svečiams pratęsimą išplėšė buvęs žalgirietis Vasilje Micičius pataikęs dvitaškį ir išlyginęs rezultatą. Aikštės šeimininkai dar turėjo pakankamai laiko išplėšti pergalę lemiamu metimu, bet Tylerio Dorsey šūvis skriejo pro šalį.

Tiksint paskutinei pratęsimo minutei arčiau pergalės buvo "Anadolu Efes" - 85:82. Vis dėlto lemiami mačo momentai svečiams susiklostė itin nepalankiai. Iš pradžių "Oly" sumažino atsilikimą iki minimumo (84:85), kitoje atakoje Ergino Atamano auklėtiniams nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, o Kostas Sloukas tritaškiu su sirena išplėšė fantastišką pergalę aikštės šeimininkams - 87:85.

"Olympiacos": K. Sloukas (4/6 trit., 6 rez. perd.) - 23, T. Dorsey - 19, S. Vezenkovas (2/9 trit., 8 atk. kam.) - 16, M. Fallas - 10 taškų.

"Anadolu Efes": T. Pleissas (7/8 dvit.) - 14, R. Beauboisas - 13, V. Micičius (1/7 trit.) - 12, A. Moermanas (8 atk. kam.) ir Sh. Larkinas po 11, B. Dunstonas - 9 taškai.