Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs M. Kuzminskas nuo nesėkmės Berlyne neišgelbėjo

Mindaugas Kuzminskas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje, tačiau tai Sankt Peterburgo "Zenit" (14-9) nuo nesėkmės neišgelbėjo.

Rusijos klubas išvykoje 67:76 (12:23, 22:11, 14:17, 19:25) turėjo pripažinti Berlyno "Alba" (8-16) krepšininkų pranašumą.

Vokietijos čempionai tolimus metimus realizavo 42,9 proc. (9/21) taiklumu, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 33:6.

Antrojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs M.Kuzminskas iš karto pasižymėjo 5 taškais, o viso per 24 minutes jų surinko 18 (7/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), taip pat atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis dar gydosi traumą.

ALBA: Maodo Lo 15 (4 rez. perd.), Yovelis Zoosmanas (7 atk. kam.), Benas Lammersas ir Christas Koumadje (5 atk. kam.) po 9, Tamiras Blattas (4 rez. perd.), Jaleenas smithas (2/3 trit.) ir Johannesas Thiemannas po 8.

"Zenit": Mindaugas Kuzminskas (5 atk. kam.) ir Billy Baronas (4/10 trit., 5 rez. perd.) po 18, Jordanas Mickey 10, Jordanas Loydas 8 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Alexas Poythressas 6, Andrejus Zubkovas 5.