Eurolyga pripažino: D. Motiejūno klubas laimėjo prieš čempionus per klaidą

Dramatiškas ketvirtadienio Eurolygos rungtynes Monake veikiausiai būtų laimėję čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija, 1/1), jei ne arbitrų klaida ketvirto kėlinio pabaigoje, rašo Krepšinis.lt.

Aikštės šeimininkai „Monaco“ (2/0) triumfavo po pratęsimo 95:92 ir išsiveržė į Eurolygos lyderius, tačiau prieš tai idealią progą užbaigti rungtynes sau palankiu rezultatu turėjo gauti svečiai.

Eurolyga išplatino pranešimą, kuriuo pripažino, jog teisėjai suklydo neužfiksavę pražangos prieš Vasilije Micičių.

Likus 6 sek. iki paskutinio ketvirčio pabaigos ir rezultatui esant lygiam (82:82) serbas metė tritaškį, o ant jo kojos užgriuvo Johnas Brownas.

Eurolyga konstatavo, jog pražanga turėjo būti skirta, ir V. Micičiui privalėjo būti suteikta teisė į tris baudų metimus.

Mačui teisėjavo slovėnas Damiras Javoras, ispanas Carlosas Peruga ir graikas Elias Koromilas.

Primename, jog „Monaco“ legionierius iš Lietuvos Donatas Motiejūnas nugalėtojams pelnė 14 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.