„Fenerbahče“ užtikrintai susitvarkė su „Maccabi“

Antrą pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (2/0) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo aikštėje be didesnių problemų 86:71 (23:20, 23:12, 19:20, 21:19) susitvarkė su pirmajame ture Kauno "Žalgirį" įveikusia Tel Avivo "Maccabi" (1/1) komanda.

"Feneris" rungtynių ritmą kontroliavo nuo pat jų pradžios.  Nors po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkų pranašumas siekė tik 3 taškus, iki didžiosios pertraukos jis išaugo jau iki dviženklio - 46:32.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, o "Fenerbahče" toliau laikė atokią distanciją nuo varžovų - 60:43.

Ketvirtajame kėlinyje Turkijos klubui beliko išsaugoti susikrautą pranašumą, ką ir pavyko įgyvendinti užtikrintai bei įsirašyti antrą pergalę.

"Fenerbahče": M. Guduričius (4/8 trit., 6 atk. kam.) - 23, J. Motley (6 atk. kam.) - 15, N. Calathesas (3/4 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.) - 13, S. Wilbekinas (3/6 trit.) - 12, N. Hayesas-Davisas - 8 taškai.

"Maccabi": W. Baldwinas - 14, L. Brownas (3/5 trit., 6 rez. perd.) - 13, J. Nebo (9 atk. kam.) - 12, A. Poythressas - 10 taškų.