K. Maksvytis: „Eilinį kartą sirgaliai mums labai padėjo“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę šeštojo Eurolygos turo rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje panaikino dvidešimties taškų deficitą ir rezultatu 88:81 (13:25, 19:19, 22:17, 34:20) įveikė Berlyno ALBA krepšininkus.

Po pergalės „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis dėkojo savo auklėtiniams.

„Sveikinimai „Žalgiriui“ ir sirgaliams.  Jie sukūrė puikią atmosferą. Abi rungtynių pusės buvo skirtingos. Viską patys matėte. Nors kovojome dėl pergalės, tačiau turėjo problemų abejose aikštės pusėse. Ketvirtasis kėlinys viską pakeitė. Kai varžovas taip sužaidžia ketvirtą kėlinį, negaliu pasakyti nieko daugiau, tik juos pasveikinti. Esu laimingas dėl šios pergalės.

Eilinį kartą sirgaliai mums labai padėjo. Galbūt ir nežaidėme pačio kokybiškiausio žaidimo, bet sirgaliams žaidėme labai malonų krepšinį ir padovanojome pergalę.

Šįkart laimėjome puolimu ir emocijomis. Manau, kad ir mano nuopelnas, kad kartais reikia komandai nemaišyti, kai tos emocijos yra geros. Žaidėjai išsikapstė ir pasiekė pergalę“, - kalbėjo K. Maksvytis.