„AX Armani" toliau stringa – Eurolygoje pralaimėjo Italijos grandų mūšį

Eurolygos septintajame ture trečiadienį sužaistose vienintelėse rungtynėse susidūrė Italijos krepšinio grandai bei garsūs Senojo žemyno strategai.

Ettore Messinos treniruojamas Milano "Emporio Armani" (3-4) klubas namie 59:64 (23:12, 12:27, 6:14, 18:11) nusileido Sergio Scariolo vadovaujamai Bolonijos "Virtus" (3-4) ekipai.

"Dizaineriams" tai buvo trečioj nesėkmė iš eilės.

Pirmąjį ketvirtį dviženkliu skirtumu laimėję aikštės šeimininkai antrajame praleido varžovų spurtą 11:0 ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo besivejančių vaidmenyje, o lemiamame ketvirtyje atsilikinėjo net 43:58.

Likus 3 minutėms Devonas Hallas tolimu šūviu atkūrė intrigą – 53:59, tačiau įpusėjus paskutinei minutei Milošas Teodosičius tritaškiu palaidojo paskutines Italijos čempionų viltis.

"Emporio Armani": Nazas Mitrou-Longas 13 (4 rez. perd.), Brandonas Daviesas 11, Nicoo Melli 9 (11 tk. km., 20 naud. b.), Devonas Hallas 8, Kevinas Pangosas 6 (4 rez. perd., 4 kl.).

"Virtus": Milošas Teodosičius 15 (5/6 trit., 4 rez. perd.), Jordanas Mickey 14 (5 atk. kam.), Tornike Šengelija 12, Iffe Lundbergas (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Isaia Cordinier (2/3 trit., 5 atk. kam.) po 7.