Į pergalių kelią grįžęs „Olympiacos“ sutriuškino „Partizan“

Olympiacos nuotr.

Po dviejų nesėkmių iš eilės triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Graikijos čempionas Pirėjo "Olympiacos" (5-2) klubas.

Georgios Bartzoko auklėtiniai triukšmingoje namų arenoje 87:58 (22:14, 23:24, 23:16, 19:4) nepaliko vilčių Belgrado "Partizan" (3-4) ekipai.

Legendinio trenerio Željko Obradovičiaus auklėtiniai priešinosi du ketvirčius, tačiau aikštės šeimininkai atsigavo po ilgosios pertraukos, o lemiamame kėlinyje serbus visiškai užspaudė gynybos gniaužtuose.

"Olympiacos": Kostas Sloukas 17 (3/4 trit., 8 rez. perd., 25 naud. b.), Saša Vezenkovas 15 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. b.), Ginnoulis Larentzakis 14 (3/5 trit.), Kostas Papanikolaou (2/3 trit.) ir Alecas Petrsas (5 atk. kam.) po 10.

"Partizan": Kevinas Punteris (1/7 trit., 4 per. kam.) ir Jamesas Nunnally (6 atk. kam.) po 14, Iannis Papapetrou 12 (2/2 trit.), Mathiasas Lessortas 10 (6 atk. kam.), Zachas LeDay 10 (5 atk. kam.).