J. Motley benefisas lėmė „Fenerbahče“ pergalę prieš svečius iš Serbijos

Porą kėlinių vargę galiausiai užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo turnyro lyderiai Stambulo "Fenerbahče" (6-1) krepšininkai.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 93:79 (24:23, 18:18, 24:16, 27:22) patiesė turnyrinės lentelės dugne liekančią Belgrado "Crvena Zvezda" (1-6) ekipą.

Susitikimo pradžioje dviženklį pranašumą susikrovę Turkijos čempionai po dviejų kėlinių pirmavo minimaliai – 42:41, tačiau vėl perėmė iniciatyvą po ilgosios pertraukos.

Karjeros rungtynes sužaidęs Johnathanas Motley per 33 minutes pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 5/6 baudų), sugriebė 10 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 33 efektyvumo balus.

"Fenerbahče": Johnathanas Motley 25 (10/13 dvit., 10 atk. kam., 33 naud. b.), Melihas Mahmutoglu 20 (5/9 trit.), Marko Guduričius 17 (5 atk. am.), Nigelas Hayesas-Davisas (6 atk. kam.) ir DyShawnas Pierre'as (5 rez. perd.) po 10.

"Crvena Zvezda": Nemanja Nedovičius 17 (1/5 trit., 4 rez. perd., 20 naud. b.), Luca Vildoza 13 (3/7 trit., 2 bl.), Benjaminas Bentilas 12, Ognjenas Kuzmičius 9 (6 atk. kam.), Filipas Petruševas 8.