Lietuviškasis PAO visiškai kontroliavo žaidimą pratęsime bei nukovė „dizainerius“

Panathinaikos nuotr.

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (6-6) klubas.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namie po pratęsimo 90:77 (13:22, 20:20, 19:17, 20:13, 18:5) palaužė Milano "Emporio Armani" (3-9) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai atsiliko didžiąją susitikimo dalį, o ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą, tačiau spurtavo 9:0 ir priartėjo iki minimumo – 63:64.

Likus 8 sekundėms iki ketvirčio pabaigos Georgios Papagiannis dvitaškiu išlygino rezultatą – 72:72. Po Ettore Messinos minutės pertraukėlės Timothe Luwaru-Cabarrot puolime prasižengė priš praėjusiame sezone Panevėžio "Lietkabelio" marškinėlius vilkėjusį Panagiotį Kalaitzakį. Paskutinę sekundę Dwayne'o Bacono dvitaškis nepasiekė tikslo – pratęsimas.

Papildomo laiko metu Graikijos vicečempionai visiškai.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Gudaitis per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baudų), sugriebė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 5 efektyvumo balus.

Nugaros traumą tebesigydantis M.Grigonis nebuvo registruotas rungtynėms.

"Panathinaikos": Dwayne'as Baconas 31 (9/12 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam., 28 naud. b.), Parisas Lee 22 (2/7 trit., 10/11 baudų, 5 rez. perd., 26 naud. b.), Derrickas Williamsas 9 (7 atk. kam.), Mateuszas Ponitka 8 (9 atk. kam.).

"Emporio Armani": Nazas Mitrou-Longas 16 (3/7 trit., 4 rez. perd., 5 kl.), Timothe Luwaru-Cabarrot 15 (3/4 trit.), Brandonas Daviesas 13 (5 kl.), Kyle'as Hinesas 8 (4 rez. perd.).