Prieš Eurolygos pertrauką „Barcelona“ nepaliko vilčių Bolonijos ekipai

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš pertrauką Eurolygoje iškovojo triuškinančią pergalę Bolonijoje.

Katalonai išvykoje 92:75 nepaliko vilčių "Virtus" krepšininkams ir atsirevanšavo italams už pralaimėjimą Barselonoje (75:83).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Barselonos krepšininkai turėjo net 37 taškų persvarą.

"Barcai", tai buvo 16-asis laimėjimas Eurolygoje, o į tarptautinį frontą Šaro kariauna sugrįš po dviejų savaičių vasario 24-ąją namuose priimdami Monako krepšininkus.

Laprovittola pelnė pirmuosius penkis "Barcos" taškus (2:5), vėliau Mirotičius įsmeigė du tritaškius (6:13). Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo (17:22).

Antrojo kėlinio pradžioje po Mickey tritaškio komandas skyrė tik 1 taškas (23:24), tačiau "Barcą" į priekį truktelėjo penki iš eilės Abrineso taškai (23:29). Po Mirotičiaus taškų pervara pirmą kartą tapo dviženklė (23:34), o netrukus pranašumas išaugo iki 22 taškų (23:45).

Po ilgosios pertraukos Jokubaitis pelnė 5 taškus, o Kaliničius pridėjęs tolimą metimą padidino persvarą iki 32 taškų (28:30). Įpusėjus kėliniui po Mirotičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 36 taškų (29:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Tobey dviejų taškų "Barcos" persvara tapo rekordinė 37 taškų (39:76). Po to Bolonijos ekipai pavyko sumažinti deficitą ir likus žaisti kiek daugiau, nei 3 min. po Belinelli tolimo metimo komandas skyrė 21 taškas (60:81), pergalę katalonai iškovojo rezultatu 92:75.

Rokas Jokubaitis per 20 minučių surinko 13 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 3 išprovokuotas pražangas ir 15 naudingumo balų.

„Virtus“: Mouhammadou Jaitehas 14, Gabrielis Lundbergas 13, Marco Belinelli 12, Tornikė Šengelija 10, Ismaelis Bako 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17, Alexas Abrinesas 16, Rokas Jokubaitis 13, Nicolasas Laprovittola 10, Nikola Kaliničius ir Cory Higginsas po 9.