„Crvena zvezda“ palaužė „Maccabi“, o „Partizan“ pranoko „Bayern“

Aba-liga nuotr.

Eurolygoje pergales iškovojo abu Serbijos klubai. Belgrado „Crvena Zvezda“ svečiuose 89:86 (18:18, 26:16, 25:21, 20:31) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Belgrado klubas nutraukė keturių pralaimėjimų Eurolygoje seriją ir vėl kabinasi į stipriausių komandų aštuonetą.

Šiame mače teisėjavo lietuvis Artūras Šukys.

Belgrado ekipos gretose išsiskyrė Nemanja Nedovičius, kuris per 22 minutes surinko 28 taškus (5/7 dvit., 6/9 trit.) bei 24 naudingumo balus.

Tuo metu karjeros rungtynes sužaidė Wade'as Baldwinas. Jis per 35 minutes pelnė 38 taškus (5/9 dvit., 6/10 trit., 10/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 38, Bonzie Colsonas 16, Darrunas Hilliardas 10.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 38, Luka Mitrovičius 14, Ognjenas Dobričius 13, Filipas Petruševas 12, Luca Vildoza 10.

***

Kitame Eurolygos mače pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“. Ji išvykoje 82:71 (19:19, 20:14, 21:12, 22:26) pranoko Miuncheno „Bayern“ žaidėjus.

Rezultatyviausiai „Partizan“ gretose rungtyniavo Kevinas Punteris. Jis surinko 19 taškų.

„Partizan“ pergalėmis susilygino su šeštoje vietoje esančia Vitorijos „Baskonia“.

Pirmąjį komandų tarpusavio susitikimą taip pat laimėjo „Partizan“ - 83:77.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19, Mathiasas Lessortas 16 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15, Dante Exumas 11.

„Bayern“: DJ Seeley 11, Corey Waldenas ir Nickas Weileris-Babbas po 10.