„Panathinaikos“ su M. Grigoniu nutraukė nesėkmių seriją nukaudamas serbus

Panathinaikos nuotr.

Net šešių nesėkmių iš eilės seriją Eurolygoje nutraukė Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (9-19).

Graikijos klubas namie po permainingos kovos 75:66 (9:17, 20:25, 23:13, 23:11) nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" (12-16) krepšininkus.

Po šio pralaimėjimo Adrijos ir Serbijos lygų čempionai prarado realias viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.

Aikštės šeimininkai įpusėjus dvikovai atsilikinėjo 29:42, tačiau po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Puikiai pavyko sustabdyti Belgrado komandos žvaigždę Facundo Campazzo, kuris per 16 minučių prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, prarado 4 kamuolius ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis per 26 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudų),atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 12 efektyvumo balų.

Traumuotas A.Gudaitis dar negali padėti savo komandai.

"Panathinaikos": Georgios Papagiannis 17 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 22 naud. b.), Derrickas Williamsas 13, Mattas Thomasaas 11 (3/6 trit.), Nate'as Woltersas 9 (1/4 trit.).

"Crvena Zvezda": Filipas Petruševas (3/9 dvit., 9 atk. kam.) ir Nemanja Nedovičius (1/5 dvit., 2/5 trit.) po 12, Ognjenas Dobričius 8, Luka Vildoza 7 (0/3 trit., 4 rez. perd.).