A. Gudaitis ir M. Grigonis žaidė solidžiai, bet „Panathinaikos“ krito prieš „Olympiacos“

Panathinaikos nuotr.

Solidžiai pasirodžiusių Artūro Gudaičio ir Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (11-21) klubas tik po atkaklios kovos nusileido Eurolygos lyderiams.

Graikijos vicečempionai išvykoje 73:81 (17:16, 21:17, 10;24, 25:24) turėjo pripažinti Pirėjo "Olympiacos" (23-9) krepšininkų pranašumą.

Svečiai į pergalę kabinosi viso susitikimo metu, tačiau likus minutei buvusio žalgiriečio Thomaso Walkupo šūvis padidino šeimininkų pranašumą iki 78:72.

Abu PAO lietuviai aikštelėje pasirodė pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau buvo labai pastebimi.

A.Gudaitis per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė net 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

M.Grigonis per 18 minučių įmetė 8 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei triskart prasižengė ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas.

"Olympiacos": Tarikas Blackas 21 (7/8 dvit., 7/7 baudų, 27 naud. b.), Saša Vezenkovas 19 (5/6 dvit., 1/4 trit.), Thomasas Walkupas 11 (7 atk. kam., 13 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud. b.).

"Panathinaikos": Parisas Lee 15 (5 rez. perd., 5 kl.), Dwayne'as Baconas 14 (5 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12 (6 atk. kam., 4 per. kam.).