„Barcelona“ krepšininkai kluptelėjo Milane

Barselonos komandos pralaimėjimas Milane sužlugdė paskutinę katalonų viltį dar pakovoti dėl Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojų vardo.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 76:84 nusileido "EA7 Emporio Armani" ekipai ir likus vienerioms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos su 22 pergalėmis rikiuojasi trečioje vietoje.

Paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes Barselonos krepšininkai sužais kitą savaitę namuose prieš Valensijos ekipą.

Melli ir Laprovittola tritaškiais atidarė rungtynes (3:3). Likus žaisti kiek mažiau, nei 3 min. Kuričius tolimu metimu padidino persvarą iki 7 taškų (12:19).

Antrajame kėlinyje po Hineso taškų rezultatas tapo lygus (25:25), o po Melli dvitaškio Milano ekipa išsiveržė į priekį (27:26). Pirmąją mačo pusę tritaškiu užbaigęs Napieras leido šeimininkams įgyti 3 taškų persvarą (39:36).

Po ilgosios pertraukos Barono ir Napiero pastangomis Milano ekipa įgijo 8 taškų pranašumą (49:41). Higginsas atsakė 4 taškais be atsako (49:45). Kėliniui artėjant į pabaigą Ricci tritaškiu padidino "EA7 Emporio Armani" persvarą iki dviženklio skaičiaus (58:48).

Ketvirtajame ketvirtyje Milano pranašumas šoktelėjo iki 13 taškų (63:50). Šeimininkai į kiekvieną katalonų bandymą priartėti atsakydavo tiksliomis atakomis ir įpusėjus kėliniui susikrovė 15 taškų persvarą (73:58). Kėlinio pabaigoje "Barca" Tobey pastangomis sumažino atsilikimą iki 9 taškų (82:73), tačiau pergalę 84:76 iškovojo Italijos klubas.

Rokas Jokubaitis per 17 minučių pelnė pelnė 2 taškus (0/4 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė, 2 sykius išprovokavo varžovų pražangas bei surinko 3 naudingumo balus.

Milano "EA7 Emporio Armani": Shabazzas Napieras 18, Billy Baronas 12, Nicolo Melli 11, Giampaolo Ricci ir Kyle'as Hinesas 10, Brandonas Daviesas 8, Shavonas Shieldsas ir Johannesas Voigtmannas 5, Kevinas Pangosas 3, Luigi Datome 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 17, Nicolas Laprovittola ir Mike'as Tobey 12, Nikola Mirotičius 11, Janas Vesely 9, Cory Higginsas 6, Alexas Abrinesas 3, Oscaras Da Silva, Tomašas Satoransky ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;