Rungtynės Madride buvo nutrauktos dėl masinių muštynių: pergalę iškovojo „Partizan“ (VIDEO)

Eurolygos atkrintamosiose varžybose – precedento neturintis skandalas. Madrido „Real“ gynėjas Sergio Llullas sukėlė masines muštynės, o rungtynes buvo nutrauktos.

Ketvirto kėlinio gale Kevinas Punteris sukonfliktavo su Sergio Llullu ir aikštės viduryje prasidėjo muštynės. Guerschonas Yabusele imtynių veiksmais nuvertė Dante Exumą, o K. Punteris kumščiu smogė į veidą Džananui Musai.

Į aikštelė išbėgo visi komandos žaidėjai ir treneriai.

Tuo metu ant parketo parblokštas D. Exumas patyrė kojos traumą ir aikštę paliko su medikų pagalba.

Teisėjai po ilgos vaizdo peržiūros galiausiai nusprendė anksčiau laiko užbaigti susitikimą.

Tai reiškia, kad serbai išvykoje 95:80 (31:21, 20:16, 24:25, 20:18) įveikė „Real“ krepšininkus ir pastūmė Ispanijos čempionus ant prarajos krašto serijoje iki trijų pergalių pirmaudami 2:0.

Pirmąjį mačą serbai dramatiškai laimėjo rezultatu 89:87, o du (jei prireiks) sekantys susitikimai vyks Belgrade.

Aikštės šeimininkų gretose rungtynėms net nebuvo registruotas vienas komandos lyderių bei pagrindinis vidurio puolėjas Walteris Tavaresas.

Svečiai dvikovą pradėjo spurtu 9:0, o po dviejų kėlinių pirmavo 51:37 ir vėliau neleido varžovams rimčiau pagalvoti apie pergalę.

„Real“: Rudy Fernandezas (4/6 trit.) ir Mario Hezonja po 16, Džananas Musa 13, Vincentas Poirier 12 (7 atk. kam.), Gabrielis Deckas 8 (7 atk. kam.).

„Partizan“: Dante Exumas 19 (2/7 trit.), Jamesas Nunnally 16 (2/3 trit., 20 naud. b.), Zachas LeDay 15 (3/5 rit., 6 atk. kam.), Kevinas Punteris 14 (4/6 trit.), Mathiasas Lessortas 10 (9 atk. kam., 21 naud. b.).