Pamatykite: D. Gudelio priekaištai D. Kairiui ir įspūdingos emocijos po „Ryto“ pergalės (VIDEO)

Paskutinėmis rungtynių minutėmis fantastišką charakterį pademonstravę Vilniaus „Ryto“ ekipos krepšininkai iš Strasbūro parsiveža dramatišką pergalę 83:81 (26:16, 22:26, 21:23, 14:16). Rungtynių didvyriu ekipoje tapo penkis paskutinius vilniečių taškus iš eilės pelnęs Andrew Goudelockas.

Po mačo „Ryto“ krepšininkai puolė į euforiją, o komandos rūbinėje vyriausiasis treneris Donaldas Kairys pasakė džiaugsmingą ir įkvepiančią kalbą.

Taip pat „Ryto Balsas“ ir 15min.lt žurnalistas Mantas Krasnickas pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip po antrojo mačo kėlinio, pagrindinis „Ryto“ dalininkas Darius Gudelis emocingai dėstė priekaištus strategui D. Kairiui.