J. Valančiūnas per minutės pertraukėlę: „Kažką darom bl*t, „prapis*me“ šias rungtynes“ (VIDEO)

Lietuviai pagaliau gali atsidusti iš palengvėjimo – Europos čempionato B grupėje besivaržanti vyrų rinktinė (1-3) pasiekė pirmąją pergalę.

Prie sienos priremti Kazio Maksvyčio auklėtiniai žūtbūtinėje dvikovoje 87:64 (22:18, 26:15, 27:19, 12:12) užtikrintai pranoko Vengrijos (0-4) rinktinę ir išsaugojo viltis žengti į Senojo žemyno pirmenybių atkrintamąsias varžybas.

„Sportas kitaip“ pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galite pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš Vengriją - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio paprašytos minutinės pertraukėles.

Čia antrajame kėlinyje komandos draugus užvedinėjo rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas.

„Ak, tu kur*a, prapis*me šias rungtynes. Davai, prabundam ir šnekamės vienas su kitu. Kažką darom bl*t. Davai chebra, visi bl*t, davai“, - kalbėjo JV.