Magiška: dvi identiškos situacijos ir dvi prancūzų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį vykusiose Europos čempionato aštuntfinalio rungtynėse užfiksuotas retas sutapimas - trejos rungtynės baigėsi vienodu rezultatu 94:86. Tokie skaičiai kelialapius į ketvirtfinalį atnešė lenkams, suomiams ir italams.

Tuo metu trečiadienį užfiksuotas dar vienas neįtikėtinas sutapimas mače tarp Italijos ir Prancūzijos.

Ketvirto kėlinio gale, likus žaisti 16,3 sekundes, prie baudų linijos stojo mesti baudas italų puolėjas Simone Fontecchio, tačiau abu jo metimai buvo netikslūs, o kitoje atakoje Thomas Heurtelis išlygino rezultatą, o komandos žaidė pratęsimą.

Įdomu, kad identiškas epizodas buvo užfiksuotas aštuntfinalyje, kuriame taip pat žaidė Prancūzija, o varžovas buvo Turkija.

Ketvirto kėlinio gale, likus žaisti 12,2 sekundes, baudas mesti stojo turkų lyderis Cedi Osmanas, bet jo abu metimai skriejo pro šalį, o kitoje atakoje prancūzai lygino rezultatą ir abi komandos žaidė pratęsimą.

Verta paminėti, kad abiejuose mačuose rezultatas tuo metu buvo identiškas - 75:77.