A. Trinchieri kaltino teisėjus: „Vienas švilpukas sujaukė situaciją“

„Betsafe-LKL“ finalo serijos starte Vilniaus „Rytas“ per papildomas penkias minutes parbloškė principinius varžovus ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 89:88 (19:17, 24:29, 11:20, 23:21, 12:11) pranoko Kauno „Žalgirį“ ir serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri buvo nepatenkintas teisėjų darbu.

„Noriu pasveikinti savo varžovus. Buvo keistos rungtynės. Buvome blogi pirmoje pusėje, bet žaidėme gerai antroje pusėje, pirmavome 10 taškų pranašumu, tačiau keletą kartų suklydome. Manau, kad esminis momentas buvo Justino Gorhamo tritaškis su pražanga. Tai buvo akivaizdi pražanga puolime. Jis spyrė Ulanovui.

Esmė yra paprasta. Blogai sumetėme tritaškius, buvo tragiškas pataikymas. Leidome jiems atkovoti 46 kamuolius. Tai yra per daug. Mačo pabaigoje truputį praradome koncentraciją, o vienas švilpukas sujaukė situaciją.

Pralaimėjome pirmąjį mačą, turėsime atsitiesti. Svarbus dalykas buvo ir mūsų bloga gynyba vienas prieš vieną situacijose. Reikia tai patobulinti“, - kalbėjo italas.