Su ugnimi žaidusios „Pieno žvaigždės“ palaužė „Dzūkiją“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai svečiuose 84:76 (15:14, 24:18, 22:27, 23:17) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (1/5).

Pasvaliečiai po šios pergalės rikiuojasi 7-8 vietose turnyrinėje lentelėje, o „Dzūkija“ nukrito į 9 poziciją.

Pasvaliečių naudingiausiu žaidėju buvo Tomas Lekūnas. Puolėjas surinko 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo 39:30.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino iš „Ryto“ nuomos pagrindais į Pasvalį atvykęs Karolis Giedraitis. Gynėjas pelnė 16 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose debiutavo vidurio puolėjas iš JAV Ericas Stuteville‘as. „Centras“ per beveik 8 minutes taškų nepelnė ir surinko -4 naudingumo balus.

Po pertraukos žvėries režimą įjungęs „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Danielis Amigo padėjo svečiams atitrūkti. Jo 10 taškų iš eilės pasvaliečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (49:38).

Vis gi Tado Rinkūno tritaškių serija panaikino svečių turėtą 14 taškų pranašumą ir rungtynių atomazgą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį (61:59).

Svarbiu metu „Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė Branko Mirkovičius. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, baudos metimus ir tritaškį per rankas įmetęs gynėjas padėjo pasvaliečiams įgyti 7 taškų pranašumą, kurio šeimininkai neįveikė.

„Dzūkija“: T. Rinkūnas 21 (5/10 trit.), K. Žemaitis ir Matas Jucikas (8 atk. kam.) po 14, Simas Jasaitis 13 taškų.

„Pieno žvaigždės“: B. Mirkovičius 18 (4/6 trit.), K. Giedraitis 16 (7/8 baud. met.), T. Lekūnas 15, D. Amigo (11 atk. kam., 6 kl.) 14 taškų.