Žalgiriečių kelionės: kaip anksčiau pramogaudavo veteranai ir ką dabar žiūri A. Milaknis?

Žalgiriečių kelionės: kaip anksčiau pramogaudavo veteranai ir ką dabar žiūri A. Milaknis?

Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ komanda pakėlė sparnus iš Kauno į Tel Avivą. Užsakomuoju reisu skridę krepšininkai turėjo visai ilgą Eurolygos mastais – keturių valandų skrydį iki galutinio kelionės tikslo.Specialiame „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams skirtame vaizdo klipe žalgiriečiai papasakojo, ką veikia skrendant lėktuvu į išvykos rungtynes.

„Būdavo per kompiuterį žiūrėdavome serialus. Paskui atsirado tokie atverčiami grotuvai“, – prieš daugiau nei dešimtmetį vykusią kelionių pradžią su „Žalgiriu“ prisiminė Paulius Jankūnas.

„Pameni, kaip keisdavomės filmais, kai turėjome tuos atverčiamus DVD grotuvus? Įsirašydavome filmus į kompaktinius diskus“, – P.Jankūnui greitai atšovė šalia sėdėjęs Artūras Milaknis.


„Taip, vienas pasižiūri filmą ir perduoda kitam. Daug sudėtingiau viskas būdavo. Dabar viskas labai paprasta“, – šypsojosi „Žalgirio“ kapitonas.

Viso vaizdo klipo metu savo įspūdžiais apie veiklas skrydžių metu papasakojo ir Edgaras Ulanovas bei treneris Tautvydas Sabonis. Savo ruožtu A.Milaknis prisipažino esąs didžiulis serialų gerbėjas.

„Dabar žiūriu „Harlemo krikštatėvio“ antrą sezoną. Nebuvo tokio serialo, kurio neperžiūrėtum, kad ir koks neįdomus bebūtų. Visi tie „ant bangos“ esantys serialai gerai susižiūri. Kartais net nenori, kad jau leistųsi lėktuvas“, – kalbėjo snaiperis.

Visą „Žalgiris Insider“ platformoje patalpintą vaizdo klipą jau dabar gali peržiūrėti visi MVP plano prenumeratoriai.Zalgiris.lt

Video rekomendacijos: