Trys „Žalgirio“ krepšininkai, kurie labiausiai pasikėlė savo vertę

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ baigė sezoną ir iškovojo LKL bronzos medalius. Jie mažajame finale nugaljo „Šiaulius-7bet“ ir laimėjo seriją 4:0.

Tuo metu Eurolygoje žalgiriečiai iš viso iškovojo 8 pergales, patyrė 20 pralaimėjimų bei šiuo metu užėmė 15 vietą.

Nors sezonas „Žalgirio“ ekipai nebuvo geras, tačiau bent trys žalgiriečiai sugebėjo solidžiai pasikelti savo vertę.

Tai - Joshas Nebo, Tyleris Cavanaugh ir Lukas Lekavičius.

Jonas Nebo į Kauną atvyko vasarą, kai pasirašė kontraktą pagal formulę „1+1“.

24 metų amerikietis Eurolygoje šį sezoną vidutiniškai per 22 minutes pelno po 8,5 taško, atkovoja po 6,3 kamuolio bei renka po 12,7 naudingumo balų.

Tuo metu LKL čempionate krepšininkas vidutiniškai renka po 6,9 taško, 5,6 atkovoto kamuolio ir 10,3 naudingumo balo statistiką.

Šį sezoną J. Nebo uždirbo apie 400 tūks. JAV dolerių.

Jau aišku, kad šią vasarą J. Nebo paliks „Žalgirį“, kuris domina ne vieną Europos komandą.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, J. Nebo rinkos vertė šiuo metu jau yra tarp 700 tūkst. ir 800 tūkst. eurų.

Praėjusią vasarą „Žalgirį“ papildė ir Tyleris Cavanaugh, kuris pasirašė sutartį pagal formulę „2+1“.

Šį sezoną Eurolygoje 28 metų 206 cm ūgio T. Cavanaugh vidutintiškai per 26 minutes įmesdavo po 9,7 taško, sugriebdavo po 5,1 kamuolio, atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 10 naudingumo balų.

Tuo metu LKL čempionate amerikietis vidutiniškai per 25 minutes pelno po 13 taškų, atkovoja po 5,7 kamuolio, atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 15 naudingumo balo statistiką.

Šį sezoną T. Cavanaugh uždirbo apie 300 tūks. eurų.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, T. Cavanaugh rinkos vertė šiuo metu jau yra apie 500 tūkst. eurų.

Tuo metu Lukas Lekavičius balandžio mėnesį pratęsė kontraktą su „Žalgirio“ ekipa bei sudarė naują trejų metų sutartį, galiosiančią iki 2024–2025 m. sezono pabaigos.

Šį sezoną L. Lekavičius dar gaus 300 tūkst. eurų, o pagal naują kontraktą, lietuvis kitą sezona uždirbs apie 450 tūkst. eurų.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, L. Lekavičiaus rinkos vertė šį sezoną pakilo iki 550 tūkst. eurų.

Eurolygoje 28-erių L. Lekavičius šiame sezone su 10,2 taško vidurkiu buvo rezultatyviausias žalgirietis. Iš viso jis sužaidė 32 rungtynes, per kurias taip pat atliko po 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 10,9 naudingumo balo.

Vietiniame čempionate L.Lekavičiaus statistika dar geresnė – iš Šilalės kilęs gynėjas pelno po 11 taškų per rungtynes, atlieka po 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 13,7 naudingumo balo per rungtynes.