„Žalgirio“ fanai po penkto pralaimėjimo: „Schillerio taktiniai sprendimai labai neramina“

„Žalgirio“ fanai po penkto pralaimėjimo: „Schillerio taktiniai sprendimai labai neramina“

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda pasirodymą draugiškame „Gloria Cup“ turnyre baigė be pergalių. Sekmadienį žalgiriečiai pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams 60:82 (14:22, 14:27, 17:18, 15:15).Po mačo „Žalgirio“ aistruoliai socialiniame tinkle esančioje oficialioje komandos paskyroje išdėstė savo mintis.

Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Krepšinis jau futbolą vejasi ir rinktinė ir klubai. Beje, Schillerio taktiniai sprendimai labai neramina“, - teigė fanas Gedas.

„Žaidimas toks tragiškas ir bedvasis, kad nieko nematau kas dabar komandai padėtų“, - rėžė Andrius.

„Draugiškos rungtynės parodė, kad komandos komplektacija yra švelniai pasakius tragiška. Kam buvo reikalingas Ulanovas bėk ir mesk sistemoje puolimo? Iš Naujokų tiktai Mudiay, Giffy ir kartais Cavanaugh normaliai atrodo. Nebo gynyboje gal ir neblogas, bet puolime iš po kašes nepataiko, žodžiu, atrodo nusimato liūdnas sezonas, nors labai tikiuosi, kad klystu“, - savo mintis išdėstė Nerijus.

„Kas cia jiem darosi? Jau nelabai juokinga, rimtai“, - mintimis dalinosi Tadas.

„Net tokiose rungtynese neduoda žaisti Blaževičiui. Lauvergnas laksto vos nepilnus visus du kėlinius, va čia yra NESAMONĖ!“, - rašė Ričardas.

„Treniruotę vertinu gerai, tikiuosi pergalių kaip ir visi. Sirgsiu, švilpsiu ir mėgausiuos Žalgirio sezonu...“, - komentavo Aidas.

„Šiuo metu situacija atrodo labai prasta. Taip yra ir objektyvių priežasčių, bet ir be to sunku kažką teigiamai vertinti. Dabar atėjo realus išbandymas Shilleriui kur jis turi progą įrodyti savo kaip trenerio vertę“, - savo mintis išdėstė Algirdas.

„Pagaliau bus įdomus LKL finalas“, - rėžė Vilmantas.

„Čia gal tokia Žalgiriuko strategija draugiškose grybą pjaut, kad neatskleist derinių, gynybos schemų, kad varžovai nuvertintų prieš Eurolygos sezoną. Kito paaiškinimo neturiu“, - teigė Sandra.

Krepsiniozinios.lt