Puikus buvusio žalgiriečio pasirodymas nepadėjo - „Unics“ krito per pratęsimą

Europos taurės A grupės rungtynėse trečiadienį vyko tikras trileris, o nesėkmę patyrė Kazanės "Unics" (2/2) klubas.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai namie po pratęsimo 91:93 (15:14, 19:19, 17:23, 31:26, 9:11) nusileido Badalonos "Joventut" (5/0) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai pratęsimą išplėšė paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pelnydami 6 taškus be atsako.

Svečių pergalę lėmė Vladimiro Brodziansky dvitaškis likus 2 sekundėms iki papildomo laiko pabaigos. Po pertraukėlės Jamaras Smiithas dar šovė iš toli, tačiau netaikliai.

Rusijos komandos gretose vienas vedlių buvo užpraeitą sezoną Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Nate'as Woltersas. Įžaidėjas per 37 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviau už jį žaidė atitinkamai 23 ir 19 taškų įmetę Jordanas Morganas (10/13 dvit., 8 atk. kam.) ir Johnas Brownas (6 atk. kam.), 12 pridėjo Okaro White'as (7 atk. kam.), 10 - J.Smithas (2/6 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.).

Nugalėtojams V.Brodziansky pelnė 20, Nenadas Dmitrijevičius (0/6 trit., 5 kl.) - 17, Xabi Lopezas-Arostegui (3/3 trit., 5 atk. kam.) - 16, Simonas Birganderas (9 atk. kam., 4 bl.) - 12 taškų.