M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas Monake nepaliko varžovams vilčių

Triuškinančią pergalę Europos taurės varžybose iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (4/1) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 88:72 (20:15, 24:19, 19:19, 25:19) nepaliko vilčių Monako "As Monaco" (3/2) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai galėjo pralaimėti ir didžiuliu skirtumu, kadangi likus trim minutėms iki susitikimo pabaigos atsilikinėjo net 58:84.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis į pergalę buvo skirtingas.

M.Kuzminskas per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 26 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

"AS Monaco": Marcosas Knightas 17 (5 atk. kam.), Dee Bostas (3/7 trit.) ir Mathiasas Lessortas (5 atk. kam.) po 16, Jaleelas O'Brienas 8.

"Lokomotiv-Kuban": Kevinas Hervey 17 (2/7 trit., 8 atk. kam.), Jordanas Crawfordas (5/6 dvit., 1/6 trit.) ir Willas Cummingsas po 15, Alanas Williamsas 13 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas (6 atk. kam.) ir Andrejus Matiukas (2/2 trit., 5 atk. kam.) po 11.