R. Minioto debiutas Čempionų lygoje pažymėtas pirmąja baskų pergale

Pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Arnoldo Kulbokos ir Regimanto Minioto atstovaujamas Bilbao "RETAbet" (1/2) klubas.

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 69:64 (15:18, 20:23, 17:5, 17:18) palaužė Bolonijos "Fortitudo" (0/2) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių pirmavo 41:35. Baskai atsigavo po pertraukos ir trečią ketvirtį laimėjo net 17:5, tačiau varžovai vėl perėmė žaidimo kontrolę lemiamame kėlinyje.

Prasidėjus paskutinei minutei Jaylonas Brownas tolimu metimu išvedė svečius į priekį, o vėliau pridėjo du baudų metimus - 63:60. Likus 17 sekundžių Ethanas Happas dvitaškiu sumažino skirtumą iki minimumo. Tre'Shaunas Fletcheris užsidirbo nesportinę pražangą, o vėliau dar prarado kamuolį, po ko R.Miniotas dėjimu padėjo tašką.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, sykį prasižengė ir užfiksavo 4 naudingumo balus.

Sėkmingai debiutas turnyre susiklostė R.Miniotui. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs aukštaūgis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 13 efektyvumo balų.

"Fortitudo": Ethanas Happas 19 (10 atk. kam., 4 bl.), Pietro aradori (2/7 dvit., 2/9 trit.) ir Wesley Saundersas (4 rez. perd., 3 per. kam.) po 12.

"RETAbet": Jaylonas Brownas (2/3 trit.) ir Felipe Dos Anjos (10 atk. kam.) po 11, Goranas Huskičius 9 (6 atk. kam.), Regimantas Miniotas (8 atk. kam.), Jaroslawas Zyskowskis (1/6 dvit.) ir Ludde Hakansonas (0/4 trit., 8 rez. perd.) po 8.