M. Kuzminskas - rezultatyviausias mačo žaidėjas, tačiau „Loko“ Top 16 etape startavo nesėkme

Nesėkmingai Europos taurės Top 16 varžybose startavo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (0-1) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 79:83 (19:20, 18:16, 22:18, 20:29) nusileido Paryžiaus "Metropolitans 92" (1-0) krepšininkams.

Likus pusantros minutės šeimininkai dukart nepataikė iš toli, Kevinas Hervey abu sykius buvo netaiklus nuo baudų metimo linijos, o M.Kuzminskas skirtumą sumažino 2 taškais iki sirenos likus 28 sekundėms. Vėliau svečiai baudų metimais įtvirtino pergalę, M.Kuzminsko dvitaškis priešpaskutinę sekundę nieko nebelėmė.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, bet pasirodė skirtingai.

M.Kalnietis per 23 minutes įmetė 6 taškus (0/5 dvit., 2/6 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 3 naudingumo balus.

M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/4 trit., 2/3 baudų) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Vilnietis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, gavo 2 blokus, triskart pažeidė taisykles ir surinko 18 efektyvumo balų.

15 taškų pridėjo K.Hervey (3/6 trit., 6 atk. kam.), 13 - Jordanas Crawfordas (5 rez. perd.), 10 - Reggie Lynchas (9 atk. kam.).

Nugalėtojams Davidas Micheneau (3/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) pelnė 19, Anthony Brownas (8 atk. kam.) - 17, Archie Goodwinas (5/5 dvit.) - 15 taškų.