„Ryto“ varžovų dvikovoje – dramatiška „Bešiktaš“ pergalė Vokietijoje

FIBA Čempionų lygos H grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (1-1) neliko nelaimėjusių komandų.

Stambulo "Bešiktaš" (1-1) Vokietijoje po dramatiškos kovos 83:81 (25:31, 17:21, 25:13, 16:16) palaužė Oldenburgo "EWE Baskets" (1-1) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą – 52:42.

Visgi svečiai iš Turkijos po pertraukos perėmė iniciatyvą, o įnirtinga kova vyko iki paskutinių sekundžių. Pergalę išplėšti galėjęs 38-erių veterano Rickey Pauldingo tolimas metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė 21 tašką surinkęs Rondae Hollisas-Jeffersonas (9 atk. kam., 2 bl., 30 naud. b.), 18 pridėjo Jordanas Bone'as (5 rez. perd., 5 kl.), 15 – Dedricas Lawsonas (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 13 – Trevonas Bluiettas, 12 – Isaiah Whiteheadas.

Pralaimėjusiems R.Pauldingas pelnė 15, Tai Odiase – 14, Cameronas Clarkas (7 atk. kam.) – 12, Martinas Breunigas (9 atk. kam.) – 11, Sebastianas Herrera (6 atk. kam., 4 rez. perd.) – 10 taškų.