FIBA Europos taurėje fantastiškai žaidusio M. Sajaus ekipa nusileido A. Majausko klubui

Fantastiškai savo laiką išnaudojęs Martynas Sajus pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau tai nepadėjo jo atstovaujamai Boiroto "Medi" (2-1) komandai laimėti FIBA Europos taurės mače.

Vokietijos klubas Anglijoje 81:91 (21:22, 15:30, 26:21, 19:18) turėjo pripažinti A grupės lyderės Londono "Lions" (3-0) ekipos su Aurimu Majausku pranašumą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sajus vos per 20 minučių pelnė 20 taškų (9/11 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 11 kamuolių (5 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 28 naudingumo balus.

Efektyviau už lietuvį pasirodė trigubą dublį surinkęs Cameronas Wellsas, kurio sąskaitoje – 21 taškas (3/5 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų ir 35 naudingumo balai, tiesa, net per 37 minutes.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Majauskas per 24 minutes įmetė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Rezultatyviau žaidė tik po 19 taškų surinkę Isaiah Reese'as (6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Dirkas Williamsas.