„Parma“ FIBA Europos taurėje šventė pergalę (Kiti rezultatai)

FIBA nuotr.

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (4/2) FIBA Europos taurėje iškovojo dar vieną pergalę. Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama ekipa svečiuose 92:75 (22:26, 23:21, 23:21, 24:7) įveikė Hertogenboso „Heroes“ (2/4) klubą.

A. Juškevičius nugalėtojams per 30 minučių įmetė 13 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolė, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, praasižengė 2 kartus bei surinko 16 naudingumo balų.

Tuo metu E. Žukauskas per 25 minutes įmetė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 15 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai Permės ekipoje žaidė Artemas Zabelinas ir Artsiomas Parakhouskis. Jų sąskaitoje - po 22 taškus.

Olandijos ekipai 20 taškų pelnė Edonas Maxhuni.

***

Kitose rungtynėse Emilijos Redžo „UnaHotels“ (4/2) komanda su Osvaldu Olisevičiumi 77:82 (22:14, 14:16, 21:28, 20:24) nusileido Saragosos „Casademont“ (2/4) krepšininkams.

Mūsiškis per 33 minutes pelnė 12 taškų, sugriebė 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„UnaHotels“ ekipoje dominavo 16 taškų pelnęs Bryantas Crawfordas.

***

Tuo metu pergalę iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Bairoito „Medi“ (5/1) ekipa, kuri namuose 97:78 (31:29, 27:13, 21:22, 18:14) sutriuškino Londono „Lions“ (5/1) krepšininkus.

M. Sajus nugalėtojams per 30 minučių surinko 12 taškų. Jis taip pat atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Aurimas Majauskas per 21 minutę pelnė 9 taškus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

***

Sėkmingas rungtynes sužaidė ir Oradijos CSM (3/3) ekipa, kurioje rungtyniauja Martynas Paliukėnas bei Dovis Bičkauskis. Jie namuose po pratęsimo 78:70 (19:20, 14:20, 12:18, 21:8, 12:4) palaužė Solnoko „Olaj“ (1/4) krepšininkus.

D. Bičkauskis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 15 taškų. Jis taip pat per 32 minutes atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

M. Paliukėnas per 9 minutes surinko 2 taškus, atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 2 naudingumo balus.