„Lietkabelis“ užtikrintai nugalėta Trento ekipa

Panevėžio „Lietkabelis“ (6/6) ir su kuklia sudėtimi papildė pergalių sąskaitą Europos taurėje. Namuose buvo 74:57 (21:11, 16:21, 23:11, 14:14) įveikta A grupės autsaiderė Trento „Dolomiti Energia“ (1/11), rašo KKLietkabelis.lt.

Panevėžio ekipa vertėsi be trenerio asistentų, Tado Vaičiūno, Karolio Giedraičio bei Vytenio Lipkevičiaus, kurie serga koronavirusu, taip pat – Nikolos Radičevičiaus. Komandai padėjo vos aštuoni žaidėjai.

Mačas prasidėjo lygiai (6:6), bet galiausiai Gediminas Orelikas sumetė baudas, o Kasparas Bėrzinis įmetė dvitaškį – 10:6. „Lietkabelio“ spurtą tęsė baudą pridėjęs Panagiotis Kalaitzakis, o G.Orelikas toliau buvo rezultatyvus – 14:6. 10:0 – taip atrodė šeimininkų spurtas, kurį nutraukė Cameronas Reynoldsas (9:16), bet galiausiai po pirmo kėlinio šeimininkai turėjo dviženklę persvarą – 21:11.

Trento komanda ėmė naudoti tritaškių ginklą ir artėjo (22:24), o galiausiai tolimu metimu C.Reynoldsas persvėrė rezultatą – 25:24. Pranašumą „Lietkabeliui“ vėl grąžino G.Orelikas (27:25), tuo tarpu Karolis Giedraitis K.Bėrzinis tritaškiais situaciją gerino dar labiau – 35:29. 37:32 – taip baigėsi antras ketvirtis.

Po pertraukos „Lietkabelis“ ėmė rengti spurtą ir tolo (43:32), o po G.Oreliko, Kristupo Žemaičio ir P.Kalaitzakio šūvių skirtumas augo – 54:38. Liko 3 minutės kėlinyje, galiausiai panevėžiečių pranašumas tapo jau triuškinamas (59:39) ir ketvirtis buvo laimėtas rezultatu 60:43.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas. Varžovai kiek pašvelnino rezultatą (51:67), bet Dovydas Giedraitis tolimais šūviais galutinai gadino nuotaiką svečiams.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 21 (3/10 trit.), Dovydas Giedraitis 17 (3/5 trit.), Kasparas Bėrzinis 13 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 10, Panagiotis Kalaitzakis 7 (5 rez. perd.), Džordže Gagičius 6.

„Dolomiti Energia“: Johnathanas Williamsas 15 (10 atk. kam.), Cameronas Reynoldsas 10 (2/8 trit., 7 atk. kam.), Desonta Bradfordas 9, Wesley Saundersas 8.