Čempionų lygoje – rezultatyvūs M. Kuzminskas ir O. Olisevičius bei A. Milaknio ekipos pergalė

Trečiadienį FIBA Čempionų lygoje buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriose pasirodė krepšininkai iš Lietuvos.

Bursos "Tofaš" (2-3) su Artūru Milakniu išvykoje 77:64 (21:11, 13:12, 19:20, 24:21) nugalėjo Sombathėjaus "Falco" (1-4).

Starto penkete mačą pradėjusio buvusio ilgamečio Kauno "Žalgirio" snaiperio sąskaitoje – 6 taškai (1/1 dvit., 1/5 trit., 1/1 baudos), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 1 klaida, 2 pražangos ir 6 naudingumo balai.

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro "Pinar Karšiyaka" (2-3) namie po permainingos kovos 80:89 (21:19, 12:24, 18:26, 29:20) turėjo pripažinti Bonos "Telekom Baskets" (4-1) pranašumą.

M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 4/6 baudų), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 14 efektyvumo balų.

Emilijos Redžo "Unahotels" (2-3) su Osvaldu Olisevičiumi svečiuose 59:68 (20:13, 19:16, 11:18, 9:21) nusileido Atėnų AEK (2-3) krepšininkams.

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs lietuvis per 24 minutes įmetė 10 taškų (2/2 dvit., 1/6 trit., 3/3 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 11 naudingumo balų.