„Lietkabelis“ nepasipriešino „Ratiopharm“

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes Europos taurės turnyre. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 78:69 (27:13, 16:25, 22:11, 13:20) Vokietijos Ulmo mieste nusileido „ratiopharm“ ekipai.

Rungtynes šeimininkai pradėjo fantastiškai: Thomas Kleipeiszas ir Brandonas Paulas pasižymėjo iš toli, po dvitaškį pridėjo Yago Dos Santos ir Bruno Caboclo, o pirmuosius taškus „7bet-Lietkabelis“ pelnė tik sužaidus daugiau nei tris minutes, kai dvitaškį pataikė Kristianas Kullamae (10:2). Ulmo komanda išlaikė gan didelį pranašumą, kurį dvitaškiu su kėlinio sirena dar pavyko sušvelninti pirmuosius sugrįžimo taškus pelniusiam Gediminui Orelikui (27:13).

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko surengti septynių taškų be atsako atkarpą (30:20), o po kelių minučių Paulius Murauskas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio (32:24). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei panevėžiečiai dar kartą spurtavo: Kullame surinko penkis taškus paeiliui, Golomas realiazvo baudų metimus ir didžiulis turėtas deficitas liko užmarštyje (40:38).

Po pertraukos šeimininkai išlaikė atotrūkį ir netrukus jį vėl padidino iki dviženklio po Joshua Hawley dvitaškio (50:40). Per trečiąjį kėlinį „ratiopharm“ vėl nutolo – kėlinį dvitaškiu uždarė Davidas Fuchsas (65:49). Panevėžiečiai ketvirtajame kėlinyje dar bandė priartėti, tačiau likus kiek daugiau nei dviems minutėms Robinas Christenas tritaškiu įtvirtino pergalę (74:58).

"Ratiopharm": Yago Dos Santos 21 (4/10 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 30 naud. b.), Bruno Caboclo 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 bl., 23 naud. b.), Davidas Fuchsas 10 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

"Lietkabelis": Jamelas Morrisas 16 (3/8 dvit., 3/6 trit.), Benas Griciūnas 9 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Gediminas Orelikas 8 (23 min., 4/6 dvit., 0/7 trit., 6 atk. kam., 2 rez. perd., 6 naud. b.), Kristianas Kullamae 7 (2/6 dvit., 1/4 trit., 6 atk. kam.), Gabrielius Maldunas (5 atk. kam.), Paulius Murauskas (5 atk. kam.) ir Giorgy Golomanas po 6, Vytenis Lipkevičius 5, Stefanas Peno (4 rez. perd.) ir Mantas Rubštavičius po 3.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 22 d. (sekmadienį) – Panevėžyje Citadele KMT ketvirtfinalyje svečiuosis Utenos „UniClub Casino Juventus“. Sausio 25 d. atvyks Burgo Breso „JL“, o sausio 28 d. – Prienų „Labas GAS“.