„B TriBūna“ pašiepė „GWB“ plakatą: „Štai tikrasis „The Purge“ Kaune - „Rytas“ Vilnius!“

LKL nuotr.

Kaune šeimininkais pasijutę Vilniaus „Ryto“ (7-1) krepšininkai pasirūpino tuo, kad „Žalgirio“ (8-1) krizė tęstųsi. Eurolygoje kelio į pergales nerandantys Lietuvos čempionai „Betsafe-LKL“ rungtynėse buvo triuškinami 22:46, ir nors ketvirtajame kėlinyje bandyta kurti stebuklą, galiausiai nacionaliniame čempionate teko susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

Antrajame kėlinyje dominavęs ir tik paskutinėmis rungtynių minutėmis rungtynių kontrolę iš rankų paleidęs „Rytas“ svečiuose žalgiriečius nugalėjo 84:75 (21:18, 25:8, 17:21, 21:28).

Prieš šias rungtynes „Žalgirio“ sirgalių grupuotė „Green White Boys“ iškėlė įspūdingą plakatą: „The Purge! 40 minutes all crime is legal“.

Atsakymą po mačo į tai turėjo ir „Ryto“ fanai. „B TrIBūna“ socialiniame tinkle parašė, kad „The Purge“ šeimininkai Kaune buvo jie.

„Štai tikrasis „The Purge“ Kaune - „Rytas“ Vilnius!“, - trumpai ir aiškiai rašė „B TrIBūna“.