„Žalgirio“ fanai apie J. Lauvergne'ą: „Nebuvo tas, kuriam reikėjo mokėti didžiausią atlyginimą“

„Žalgirio“ fanai apie J. Lauvergne'ą: „Nebuvo tas, kuriam reikėjo mokėti didžiausią atlyginimą“

Zalgiris.lt ir LKL nuotr.

Nuo 2020 metų Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs Joffrey Lauvergne'as grįžta į Prancūziją.Oficialiai pranešta, kad 30 metų 211 cm ūgio prancūzas pasirašė trejų metų kontraktą su Vilerbano ASVEL.

J. Lauvergne'as dar turėjo metus galiojusį kontraktą su „Žalgiriu“, tačiau abipusiu susitarimu pasuko skirtingais keliais.

Po šios žinios „Žalgirio“ aistruoliai socialiniame tinkle esančioje oficialioje komandos paskyroje pasidalijo savo mintimis. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):


„Gaila, kad tokius prarandam, vienas geriausiu buvo“, - rašė Armandas.

„Sėkmės, ačiū už kovą Žalgiryje“, - komentavo Auksė.

„Kiek dar šiemet palikusių žaidėjų parašė kažką panašaus? Pagarba!“, - teigė fanas Žydrūnas.

„Jei nebus nupirktas dar vienas 4-5 numeris ir nebus perkamas dar vienas kūrėjas, sezonui ragai bus“, - savo mintis išdėstė Mantas.

„Pradžioje žaidė, bet po traumos visiškai prarado formą ir norą kažką parodyt“, - rašė Raimondas.

„Su tokia motyvacija sezono pabaigoje tegul eina šėko pjauti“, - komentavo Paulius.

„Sveikatos tau ir sėkmės! Žmogus visada su malonia šypsena, bet ne išsiviepęs, kaip Websteris“, - teigė fanas Ignas.


„Neblogas žaidėjas, bet niekuo labai neišsiskyrė ir tai tikrai nebuvo tas žaidėjas, kuriam reikėjo mokėt kone didžiausią atlyginimą komandoje. Už kokius nuopelnus mcdonalde gavo tą įspaudą tai turbūt taip ir liksiu nesupratęs“, - savo mintis išdėstė Ramūnas.

Prancūzą šį sezoną kamavo peties traumą, dėl kurios jis nerungtyniavo beveik pusę sezono, tačiau sausio mėnesį sugrįžo į rikiuotę.

Eurolygoje aukštaūgis sužaidė 13 rungtynių ir vidutiniškai per 15 minučių pelnydavo po 8,3 taško, atkovodavo po 3,4 kamuolio, atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą bei rinkdavo po 8,9 naudingumo balo.

Tuo metu praėjusį sezoną Eurolygoje J. Lauvergne‘as vidutiniškai per 21 minutę pelnydavo po 10,7 taško, atkovodavo po 5,6 kamuolio, atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 12 naudingumo balų.Šį sezoną 211 cm ūgio prancūzas buvo brangiausias „Žalgirio“ komandos žaidėjas. Neoficialiomis žiniomis, aukštaūgis per praėjusį sezoną turėjo uždirbti apie 490 tūks eurų.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: